Kongreye Katılım
Kongre Kayıt

Online Kongre
Online Kongre Merkezi

EGAD 2021
Uluslararası Ergenlik ve Gençlik Araştırmaları Kongresi
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

GENEL BİLGİLER

KONGRE TARİHLERİ

29 Nisan – 01 Mayıs 2021

KONGRE MERKEZİ

EGAD Online Kongre Platformu

KONGRE DİLİ

Kongre dili Türkçe ve İngilizce’dir.

KATILIM BELGELERİ

Tüm bilimsel program katılımcılarına dijital katılım belgeleri kongre bitiminde e-mail olarak gönderilecektir.

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

2019 VE 2020’ DE KAYIT İŞLEMİNİ TAMAMLAMIŞ VE ÜCRETLERİNİ YATIRMIŞ OLAN ve ONLINE KONGREYE KATILACAK KATILIMCILARIMIZIN DİKKATİNE !!!

  • 2019 ve 2020 de pandemi nedeniyle kongrenin ertelenmesi öncesi kayıt&konaklama ücreti üzerinden kongreye kayıt yapan tüm katılımcıların online kongreye katılımları durumunda önceden ödemiş oldukları ücretten kayıt kategorisi kapsamında online kongre kayıt ücreti düşülerek kalan kısım kongre katılımcılarına iade edilecektir.
  • Konaklamasız katılım ücreti ödemiş olan katılımcılar online kongreye aynı tutarla katılabilecektir. Yalnızca online kayıt ücretleri üzerinde ödemiş katılımcımız için aradaki farkın iadesi yapılacaktır.
  • Tüm geri ödemeler 12 -23 Nisan 2021 tarihleri arasında tamamlanacaktır.

2019 VE 2020’ DE KAYIT İŞLEMİNİ TAMAMLAMIŞ VE ÜCRETLERİNİ YATIRMIŞ OLAN ve ONLINE KONGREYE KATILMAYACAK KATILIMCILARIMIZIN DİKKATİNE !!!

Pandemi nedeniyle gerçekleşemeyen kongre için hazırlıkları aşamasında yapılan pek çok harcama örneğin katılım ücretleri için ödenen vergisi, otel giderleri, seyahat harcamaları, görsel hazırlıklar, vb. nedeniyle yatırılmış olan ücretlerin kesintili olarak ödenmesi kaçınılmazdır. Bu nedenle katılımını tamamen iptal etmek isteyen katılımcılarımıza yatırmış oldukları ücretin içinden % 35 lik kesinti yapılarak yatırdıkları ücret iade edilecektir. Katılımlarını iptal etmek isteyen katılımcılarımızın info@egad.org.tr mail adresine katılım iptal taleplerini mail olarak iletmelerini rica ederiz.

Tüm katılımcılarımıza yaşanan bu olağanüstü süreçte gösterdikleri sabır ve anlayış için çok teşekkür ederiz.

29 Nisan – 02 Mayıs 2021 tarihleri arasında Richmond Ephesus Resort Otel’de gerçekleşmesi planlanan Uluslararası Ergenlik ve Gençlik Araştırmaları Kongresi, devam eden COVID-19 salgını tehlikesi nedeniyle çeşitli değerlendirmeler neticesinde alınan karar doğrultusunda 29 Nisan – 01 Mayıs 2021 tarihlerinde EGAD Online Kongre Merkezi Platformu’nda online olarak gerçekleştirilecektir.